Management

Zespół Zarządzający Laplink

Thomas Koll

Prezes Zarządu, Dyrektor Generalny

Thomas Koll dołączył do Laplink w 2003 roku. Jest byłym prezesem zarządu Infowave, gdzie zajmował się współpracą ze światowymi społecznościami biznesowymi i finansowymi. Thomas pełnił również funkcję dyrektora generalnego Infowave od lutego 2001 r. Do kwietnia 2002 r. Przed dołączeniem do Infowave Thomas był wiceprezesem korporacyjnym w Microsoft Network Solutions Group, gdzie był odpowiedzialny za światową działalność Microsoftu w firmach telekomunikacyjnych. Thomas odegrał kluczową rolę w opracowaniu wizji Microsoftu dla branży komunikacyjnej i poprowadził rozwój strategicznych partnerstw w zakresie mobilności, dostępu szerokopasmowego i hostingu. Wcześniej był Dyrektorem Generalnym Dedykowanego Systemu Microsoft, a także Ogólnoświatowym Planowaniem Biznesowym i Strategią. Thomas uzyskał tytuł magistra nauk politycznych na Wolnym Uniwersytecie w Berlinie i wraca do siedmioletniego nauczania w dziedzinie polityki międzynarodowej w Instytucie Otto-Suhr.

Randall Clark

Chief Operating Officer & Wiceprezes ds. Finansów

Randy Clark dołączył do Laplink w 2003 roku z ogólną odpowiedzialnością za sprawy finansowe, operacyjne i ogólne, a także jako sekretarz-skarbnik. Przed Laplink Randy pełnił funkcję Chief Financial Officer w firmie produkującej oprogramowanie dla startupów z siedzibą w Kolorado, z dużą odpowiedzialnością za operacje i marketing. Przed rozpoczęciem kariery programistycznej Randy był dyrektorem generalnym i dyrektorem finansowym wiodącej agencji marketingowej i fundraisingowej obsługującej organizacje non-profit w USA i Europie. Pełnił również funkcję dyrektora finansowego w firmie produkującej wyroby medyczne oraz jako kontroler dużej międzynarodowej linii rejsowej. Randy rozpoczął karierę w księgowości publicznej, pracując zarówno dla Price Waterhouse (Houston), jak i Coopers & amp; Lybrand (Seattle) po zdobyciu tytułu B.S. w księgowości na Uniwersytecie LeTourneau w Longview w Teksasie.

Jack Wilson

Wiceprezes, Dyrektor Techniczny

Jack Wilson dołączyła do Laplink w 1995 roku i ma ponad 27-letnie doświadczenie w wielu projektach rozwoju oprogramowania, od systemów radarowych i obrony powietrznej po komercyjne oprogramowanie. Jest doświadczonym programistą i ma rozległe doświadczenie w projektowaniu urządzeń sieciowych i aplikacji sieciowych. Profesjonalne umiejętności Jacka zostały udoskonalone w wiodących firmach, w tym Networks Northwest Inc., Boeing Defence and Space Group i Westinghouse. Jack jest zagorzałym entuzjastą elektroniki i obecnie jest mentorem dla swojego lokalnego szkolnego zespołu robotyki. Jest również członkiem zarządu Stowarzyszenia Sióstr Sióstr w Seattle-Sihanoukville. Jack wcześniej służył w radzie doradczej w Seattle Book Company, dostawcy produktów i usług publikowania cyfrowego dla branży wydawniczej, księgarń, rządu i korporacji. Jack uzyskał tytuł licencjata w dziedzinie inżynierii elektrycznej w 1985 roku na Uniwersytecie Stanowym Pensylwanii.