Management

Manažerský tým Laplink

Thomas Koll

Předseda Představenstva, Generální ředitel

Thomas Koll nastoupil do společnosti Laplink v roce 2003. Je bývalým předsedou představenstva společnosti Infowave, kde se podílel na propojení s globálními obchodními a finančními společnostmi. Thomas působil také jako generální ředitel společnosti Infowave od února 2001 do dubna 2002. Před nástupem do společnosti Infowave byl Thomas viceprezidentem společnosti Microsoft Network Solutions Group, kde byl zodpovědný za celosvětové podnikání společnosti Microsoft s telekomunikačními společnostmi. Thomas přispěl k rozvoji vize společnosti Microsoft pro komunikační průmysl a vedl rozvoj strategických partnerství v oblasti mobility, širokopásmového připojení a hostingu. Předtím byl generálním ředitelem specializovaného systému společnosti Microsoft a také celosvětovým obchodním plánováním a strategií. Thomas je držitelem magisterského titulu Politologie ze Svobodné univerzity v Berlíně a podívá se na sedm let výuky v oboru Mezinárodní politika na Institutu Otto-Suhr.

Randall Clark

Chief Operating Officer & Místopředseda Financí

Randy Clark nastoupil do společnosti Laplink v roce 2003 s celkovou odpovědností za finanční, provozní a všeobecné obchodní záležitosti, jakož i jako zástupce ministra financí. Před společností Laplink byl Randy finančním ředitelem softwarové společnosti založené na Coloradu, se značnými odpovědnostmi za operace a marketing. Před svou kariérou v oblasti softwaru byl Randy vedoucím a finančním ředitelem přední marketingové a fundraisingové agentury, která slouží neziskovým organizacím v USA a Evropě. Pracoval také jako finanční ředitel společnosti pro lékařské výrobky a jako kontrolor pro významnou mezinárodní výletní linku. Randy začal svou kariéru ve veřejném účetnictví, pracoval pro společnost Price Waterhouse (Houston) a Coopers & Lybrand (Seattle) po získání titulu B.S. v účetnictví od LeTourneau University v Longview, Texas.

Jack Wilson

Místopředseda, Technický ředitel

Jack Wilson se připojil k společnosti Laplink v roce 1995 a má více než 27 let zkušeností v širokém spektru projektů pro vývoj softwaru od radarových systémů a systémů protivzdušné obrany až po komerční software. Je zkušený vývojář softwaru a má rozsáhlé zkušenosti s vývojem síťových zařízení a síťových aplikací. Jackovy profesionální schopnosti byly vylepšeny u vedoucích společností, včetně sítí Northwest Inc., Boeing Defense a Space Group a Westinghouse. Jack je nadšený nadšenec v oblasti elektroniky a v současné době je mentorem pro své místní vysoké školy pro robotiku. Je také členem sdružení Sister City v Seattlu-Sihanoukville. Jack dříve působil v poradním sboru společnosti Seattle Book Company, poskytovateli produktů a služeb pro digitální nakladatelství vydavatelství, knihkupce, vládu a korporace. Jack získal titul BSc v oboru elektrotechniky v roce 1985 z Pennsylvánské státní univerzity.