guarantee-trk

Laplink Yazılımı 30-gün
para iade garantisi

Laplink, en kaliteli ürünleri sunmak için her türlü çabayı göstermektedir ve yazılım hattımızla ve değerli müşterilerimize sunduğumuz avantajlarla gurur duyuyoruz. Bir ürünün iade edilmesi gereken zamanlar vardır ve bu nedenle, bir sorunla karşılaşırsanız ve teknik destek ekibimizle iletişim kurduysanız ve yine de yazılımımızı kullanamıyorsak, ürün maliyetinizi geri ödeyeceğiz. Laplink, ürün (ler) in teknik destek onayı ile satın alındığı tarihten itibaren mevcut ürünler için 30 günlük bir para iade garantisi sunar.

Teknik destek seçenekleri şu adreste bulunabilir: www.laplink.com/contact

Laplink, sunduğumuz birçok özelliği kullanma isteğiyle bir Laplink ürünü satın aldığınızı düşündüğümüzden ve ürünün size yardımcı olma fırsatını değerlendireceğimizden, ürünün çalışmayacağını belirlemek için teknik destek ekibimizle bağlantı kurmanızı gerektirir. bir sorun. Tüm Laplink iadeleri iyi durumda olmalı ve yazılım, kablolar, (varsa) Hızlı Başlangıç Kılavuzu ve ürün kaydını içermelidir. 30 günlük zaman çerçevesinden sonra iade kabul edilmeyecektir.

Aşağıda en sık sorulan soruların cevapları verilmiştir. Daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen www.laplink.com/chat adresini ziyaret edin.

Ürün İade İstek Formu (İngilizce – iade edilmeli)