guarantee-pol

Oprogramowanie Laplink 30 dniowa
gwarancja zwrotu pieniedzy

Laplink dokłada wszelkich starań, aby dostarczać produkty najwyższej jakości i jesteśmy dumni z naszej linii oprogramowania oraz korzyści, jakie zapewniają naszym licznym klientom. Zdarzają się sytuacje, kiedy produkt musi zostać zwrócony z tego powodu, jeśli wystąpi problem i skontaktował się z naszym zespołem pomocy technicznej, a mimo to nie jest w stanie wykorzystać naszego oprogramowania, zwrócimy Ci koszty produktu. Laplink zapewnia 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy za bieżące produkty od daty zakupu produktu (produktów) za zgodą pomocy technicznej.

Opcje wsparcia technicznego są dostępne na stronie: www.laplink.com/contact

Laplink wymaga skontaktowania się z naszym zespołem pomocy technicznej w celu ustalenia, że produkt nie będzie działał, ponieważ uważamy, że kupiłeś produkt Laplink z chęcią skorzystania z wielu funkcji, które oferujemy, i chcielibyśmy, aby ta pomoc była dostępna, jeśli wystąpią. problem. Wszystkie zwroty Laplink muszą być w dobrym stanie i zawierać oprogramowanie, kable (jeśli dotyczy) Przewodnik szybkiego startu i rejestrację produktu. Po upływie 30 dni nie będą przyjmowane żadne zwroty.

Poniżej znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli potrzebujesz dalszej pomocy, odwiedź www.laplink.com/chat

Formularz zwrotu produktu (w języku angielskim – musi towarzyszyć zwrot)