About Us

Laplink Software, Inc. Hakkında

35 yılı aşkın süredir, Laplink® Yazılımı PC bağlantısı konusunda dünya lideridir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına olan bağlılığımız, tüm ürün geliştirme sürecimizin ardındaki itici güç olmuştur ve tüm dünyadaki milyonlarca müşterinin, kendi verilerine erişen, bunları aktaran, senkronize eden, paylaşan ve uzaktan erişen sadakatini ve güvenini kazanmıştır.

1983 yılında, bir bilgisayardan diğerine imza Laplink kablosu üzerinden veri aktarımı için basit ve verimli bir yöntem sunmaya başladık. Yazılımımızın popülaritesi, “Laplink” in bir kabloyla eşanlamlı hale gelmesiyle markamızın dosya aktarımıyla yakından ilişkili olmasını sağladı. Newton Telecom Dictionary’de belirtildiği gibi, bilgisayarları ve daha sonraları, hatta dosya aktarımı yapmak için:

Lap-link n.v.
Kelime, aslında dizüstü bilgisayar ve masaüstü bilgisayarlar arasında dosya aktarımı yapan bir DOS programının adıdır. Mark Eppley’in zihni olan şık bir programdı ve Bothell, WA’da Seyahat Yazılımı adı verilen bir şirketi kurdu. Sonunda program o kadar başarılı oldu ki, LapLink kelimesi bilgisayarların arasında dosya aktarımı yapmak için ortak bir fiile dönüştü: “Bu dosyayı Mary’nin makinesine LapLink’e göndereceğim.”

PC’nin ilk günlerinde, eski bir PC’yi yeni bir bilgisayara geçirmek, tüm dosyaları aktarmak anlamına geliyordu – dosya aktarımı ve geçiş işlemleri aynı yazılımı kullanıyordu. Ama yıllar geçtikçe, bu önemli ölçüde değişti ve Laplink de değişti.

Laplink’in dosya aktarımı ve geçiş teknolojisine olan bağlılığının doğrudan bir sonucu olarak, ilerlemeler şirketin amiral gemisi ürünü ve gelişmiş bir geçiş çözümü olan PCmover®’in oluşturulmasına yol açtı.

PCmover artık yalnızca ABD’deki göç yazılımı pazarının% 95’ini yönetiyor, Microsoft’un önerdiği tek göç çözümüdür ve şu anda dünyadaki en çok satılan göç ürünüdür.

PCmover, PCmover Professional, PCmover Express, PCmover Windows Yükseltme Asistanı, PCmover Image & Drive Assistant ve PCmover Enterprise gibi çeşitli taşıma senaryo gereksinimlerini karşılamak için çeşitli sürümlerde mevcuttur.

PCmover ürün ailesi, benzersiz ve özel teknolojiler içerir. Örneğin, PCmover Image & Drive Assistant (görüntüleme teknolojisini tamamlamak için geliştirilmiş), kullanıcıların farklı işletim sistemlerinde görüntüleri hedef PC’de herhangi bir şey üzerine yazmadan geri yüklemelerini sağlar. Bu, eski bir Windows XP bilgisayarından alınan bir görüntünün Windows 8 işletim sistemi üzerine yazmadan yeni bir Windows 8 PC’ye geri yüklenebileceği anlamına gelir. Ek olarak, bu teknoloji bir HDD’den yeni bir PC’ye doğrudan geçişi sağlar.

Laplink’in ürün grubu, giderek artan ölçüde mobil bir işgücü için İnternet tabanlı, kablosuz ve eşler arası çözümler içerecek şekilde geliştirilmiştir. Böyle bir ürün — Laplink Sync ™ – kullanıcıların eşler arası bağlantı kullanarak Windows® PC’ler, Mac® bilgisayarlar ve Android ™ ve iOS® cihazları arasında dosyaları daha güvenli bir şekilde senkronize etmelerini sağlamak için tasarlanmıştır.

Laplink ürünleri, hem yerel hem de kurumsal teknoloji alanlarında teknoloji yayınlarından parlayan eleştiriler aldı. En çok satan ürünlerimiz hakkında makaleler ve incelemeler okuyun »

2014 yılında Microsoft, Windows XP destek desteği ile birlikte resmi olarak önerilen geçiş çözümü olarak Laplink’i seçti. Bu, Microsoft tarafından son kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan Windows XP için PCmover Express veri aktarım aracının oluşturulmasına yol açtı.

Laplink, dünya çapındaki temsilciler ve ortaklar ağıyla global bir varlığa sahiptir. Laplink ürünleri Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Almanca, Japonca, Basitleştirilmiş ve Geleneksel Çince, Korece, Portekizce ve Rusça dillerine tercüme edilir ve tüm müşteriler için ücretsiz teknik destek içerir.

Laplink Software, Washington, Bellevue’da bulunan özel bir şirkettir.