Trusted For Over 40 Years

Laplink Yönetim Ekibi

Thomas Koll

Yönetim Kurulu Başkanı, Genel Müdür

Thomas Koll 2003’te Laplink’e katıldı. O, küresel iş ve finans toplulukları ile etkileşim içinde yer aldığı eski bir Infowave Yönetim Kurulu Başkanı. Thomas aynı zamanda Şubat 2001’den Nisan 2002’ye kadar Infowave’in CEO’su olarak da görev yapmıştır. Infowave’a katılmadan önce, Microsoft, Microsoft’un dünya çapındaki telekomünikasyon şirketlerinden sorumlu olduğu Microsoft Çözüm Ortakları Grubu Kurumsal Başkan Yardımcılığı görevini yürütmüştür. Thomas, Microsoft’un iletişim endüstrisi için vizyonunu geliştirmede etkiliydi ve hareketlilik, geniş bant ve barındırmada stratejik ortaklıkların geliştirilmesine öncülük etti. Bundan önce Microsoft’un Özel Sisteminin Genel Müdürü ve ayrıca Dünya Çapında İş Planlama ve Stratejisi oldu. Thomas, Berlin Serbest Üniversitesi’nden Siyaset Bilimi alanında yüksek lisans derecesine sahiptir ve Otto-Suhr-Enstitüsünde Uluslararası Siyaset alanında yedi yıllık öğretime bakar.

Randall Clark

Operasyon Direktörü & Başkan Yardımcısı, Finans

Randy Clark, 2003 yılında Laplink’e mali, operasyonel ve genel iş konularında genel sorumluluğun yanı sıra Genel Sekreter-Sayman olarak hizmet vermiştir. Laplink’ten önce, Randy, Colorado merkezli bir başlangıç ​​yazılımı şirketi için Operasyon ve pazarlama için önemli sorumluluklara sahip Baş Finans Görevlisi oldu. Yazılım kariyerinden önce, Randy ABD ve Avrupa’da kar amacı gütmeyen kuruluşlara hizmet veren lider bir pazarlama ve para toplama ajansı olan bir baş Finans Sorumlusu idi. Ayrıca bir medikal ürün şirketi için Baş Finans Sorumlusu ve büyük bir uluslararası seyir hattı için Kontrolör olarak görev yapmıştır. Randy kariyerine kamu muhasebesinde başladı. Hem Price Waterhouse (Houston) hem de Coopers & Lybrand (Seattle) için çalıştığı B.S. Longview, Teksas’ta LeTourneau Üniversitesi’nden Muhasebe.

Jack Wilson

Başkan Yardımcısı, Teknik Direktör

Jack Wilson, 1995 yılında Laplink’e katıldı ve radar ve hava savunma sistemlerinden ticari yazılımlara kadar çok çeşitli yazılım geliştirme projelerinde 27 yıldan fazla deneyime sahip. Tecrübeli bir yazılım geliştiricisidir ve ağ cihazlarını ve ağ özellikli uygulamaları geliştirmek konusunda kapsamlı deneyime sahiptir. Jack’in profesyonel becerileri, Networks Northwest Inc., Boeing Savunma ve Uzay Grubu ve Westinghouse gibi önde gelen şirketlere verildi. Jack, hevesli bir elektronik meraklısı ve şu anda yerel lise robotik takımı için bir akıl hocası. Ayrıca Seattle-Sihanoukville Kardeş Şehir Derneği’nin yönetim kurulunda. Jack daha önce yayıncılık sektörüne, kitapçılara, hükümete ve şirketlere dijital yayıncılık ürünleri ve hizmetleri sağlayan Seattle Book Company’deki danışma kurulunda görev aldı. Jack, 1985’te Pennsylvania Eyalet Üniversitesi’nden Elektrik Mühendisliği alanında lisans derecesi aldı.

Yardıma mı ihtiyacınız var?