Trusted For Over 35 Years

Laplink’in Ortak Programı

Laplink® Yazılımı, geçiş, senkronizasyon, dosya aktarımı ve uzaktan erişim teknolojisinde liderdir. Ortaklarımıza adanmıştır ve ödüllü ürünlerden oluşan bir liste ile birlikte geri bildirimleri dinleyerek ve sık sık açık iletişim sağlayarak duyarlı olmaya odaklanıyoruz. Markamızı ve yazılımımızı temsil edin ve satışlarınızı, hizmet gelirinizi ve genel müşteri memnuniyetinizi artırın! Tüm ürünler, optimal lisans yönetimi için Toplu Lisans Anlaşması veya Çoklu Lisans Paketleri olarak satın alınabilir.

Laplink Software Inc., dünya çapındaki milyonlarca PC müşterisinin dijital verilerinin geçişini, aktarılmasını, senkronize etmesini, paylaşmasını ve uzaktan dijital verilere erişmesine yardımcı olmaktadır.

2014 yılında Microsoft®, özel taşıma çözümü olarak, amiral gemisi yazılım paketimiz olan PCmover®’i seçti.

İş ortağınız, Laplink ürünleri ile alt çizginizi arttırmak için harika bir fırsat.

Her Microsoft işletim sistemi sürümü ile, tüketici ve işletme düzeyinde geçişler için fırsat mükemmeldir. Ayrıca, geçiş yazılımında güvenilen küresel lider olarak PCmover ile ortak programa üyeliğiniz, müşterilerinize bu hızlı ve kolay aktarım çözümünü sunarken, aynı zamanda alt satırınızı artırırken değerli olacaktır.

Ortaklarımıza en iyi kaynakları ve satış uygulamalarını sunma hedefimizdir. Aylık özel güncellemeler, promosyonlar ve sektör bilgileri gönderiyoruz, ayrıca abonelik tabanlı e-posta programları sunuyoruz. İş ortağı portalı içinde, sipariş geçmişinize, tüm mevcut ürünlere ve mevcut tanıtımlara, ayrıca indirebileceğiniz pazarlama ipuçlarına ve baskı / dijital teminatlara erişebilirsiniz.

Bu, ücretsiz ortaklık programına katılma ve Laplink yazılım ürünlerini yeniden sattığınızda daha fazla kazanma yılı.

#

Ortak Başvuru (İngilizce)

Yardıma mı ihtiyacınız var?